Citroën Berlingo
1.6 BlueHDI 75 Club | Cruise | 3-Zits | Inbouw
Direct kopen, basisprijs: € 5.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 5.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 97,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën Berlingo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 BlueHDI 75 Club | Cruise | 3-Zits | Inbouw |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 december 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 148.623 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-732-KR |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 676 kg |
| Gewicht: | 1.284 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rubber mat in laadruimte